: +90 216 369 1 369

Ice Care Cryo

Cryo Ice Care Dondurma Bakımı, kriyoterapi ve lokal kriyostimulasyon için 50 litrelik sıvı azot içeren hareketli, modern bir kriyojenik cihazdır.

Cihaz, klinikler, hastaneler, kaplıcalar ayrıca rehabilitasyon, fizyoterapi ve kozmetik odalar için önerili. Taşınması kolay ve fonksiyonel bir cihazdır.

Cryo Ice Care, kriyoterapi tedavileri sırasında hastanın cilt yüzey sıcaklığını ölçen yenilikçi bir cihazdır. Üfleme ağzında bulunan bir sensör, terapistin soğuk kriyojenik darbeye maruz kalan vücut alanının sıcaklığını kontrol etmesini sağlar. Sonuç olarak, terapistin kriyostimulasyonun eşit ve verimli bir şekilde gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğini kontrol etmesi daha kolaydır ve hafif bir sinyal sayesinde kendisine aşırı cilt soğutma ve donma riski konusunda bilgi verir.

Cihaz, tedavi parametrelerini gösteren LCD ekranı olan uzaktan ve büyük bir dokunmatik panel kullanılarak kontrol edilir. Düzgün ayarlanmış üfleme kuvveti, kriyoterapiye tabi tutulacak alanın büyüklüğüne uyarlanmış en uygun tedavi parametrelerini seçme olanağı verir.

Kriyoterapi en eski fizyoterapi yöntemlerinden biridir. Soğuk arıtma, buzul ve kar anestetik olarak kullanıldığı Ortaçağ’da zaten bilinmektedir. Bu, fiziksel zindeliği sağlamaya ve sağlığı iyileştirmeye yarayan etkili bir tedavi şeklidir.

Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız

Sizden Gelenler

Görüşlerinizi bildiriniz.