: +90 216 369 1 369

Hydroshape

Hydroshape, suyun içinde bir bisikletin çok ötesinde, özellikle Avrupa ve ABD’de incelme, kilo kaybetme, selüliti yok etme, vücuttaki fazla suyu atma, kas gelişimi ve kuvvetlenmesi, kardiovasküler dirençte artış, lenf drenajı gibi etkileri ile kendini kanıtlamış yenilikçi ve yüksek teknoloji bir cihazdır.

Hydroshape ile bir seans boyunca suyun içinde bisiklete bindiğinizde 16 jakuzi jeti bedeninize masaj yapar, ozonterapi, kromoterapi özellikleri sizi rahatlatır ve balneoterapik bir spa/wellness deneyimi sağlar.

Neden çok etkili?

Suyun direnci havadan 12 kat fazla olduğu için 30dk.’lık bir seans boyunca suda bisiklete binmek; 400 ­ 600 kalori yakılmasını ve vücuttaki fazla suyun atılmasını sağlar. Böylece kolaylıkla incelme sağlar. Aynı zamanda masaj jetleri sayesinde selülit probleminde gözle görülür bir azalma meydana gelir.

 

Neden çok pratik?

Hydroshape seansından sonra saçınız bozulmaz, makyajınız akmaz, ojeniz silinmez. Suyun içindeki ozon ve yüksek oksijen seviyesi seans sonrası duş almanızı gerektirmez. Seans öncesi ve sonrası hazırlık sürecinizi minimum seviyeye indirir ve günlük hayata çabuk karışmanızı sağlar.

Sizden Gelenler

Görüşlerinizi bildiriniz.