: +90 216 369 1 369

Hakkımızda

Slimwell Kozmetik Medikal Group AŞ, 2015 yılında “incelmede devrim” sloganıyla ile doğdu. Avrupa Birliği’nden ithal edilen zayıflama ve güzellik cihazları ile sektörde öncü şirketlerden biri haline gelen Slimwell, ülkemizde Türkiye’de olmayan yenilikçi ve son teknoloji cihazları getirmeye devam etmektedir. Slimwell group zayıflama cihazları vakum, infrared, kolajen, ozon tedavisi, kromaterapi, aromaterapi ve birçok yeni teknoloji içeren Türkiye’de ilklerin markasıdır.

Slimwell Kozmetik Medikal Group AŞ 2017 yılında dünyaca ünlü Dermakozmetik markası Casmara’nın Türkiye Distribütörü olmuştur. Türkiye çapında 500’den fazla klinik ve güzellik merkezinde hizmet veren Casmara, soyulabilir maskelerin mucidi olarak dünyada ün salmıştır. Casmara, dünya çapında 80’den fazla ülkede hizmet vermektedir.

Slimwell Kozmetik Medikal Group, mezoterapi dünyasında bir devrim yaratarak, cilt tedavilerine hızlı ve efektif cevaplar vermek adına Dünya’da lipozom teknolojisi ile cilt serumları üreten ilk marka olan Playskin markasını yarattı. Markanın dünya çapında 10 ülkede distribütörlüğü bulunmaktadır.