: +90 216 369 1 369

Hakkımızda

SLIMWELL

Slimwell, yenilikçi ve ileri teknoloji incelme ve zayıflama konsepti ile, Türkiye’de  “incelmede devrim” sloganıyla doğdu. Amacımız sizi inceltmek, inceltirken sağlıklı, mutlu ve formda kalmanızı sağlamak. Spor salonlarına harcadığınız zaman ve eforu minimuma indiren Slimwell cihazları, sizi keyifli bir şekilde zayıflatırken vücudunuzu diğer spor aktivitelerine göre çok daha az yorar ve hem fiziksel hem zihinsel olarak size destek olur. Avrupa Birliği’nden ithal edilen zayıflama ve güzellik cihazları ile sektörde öncü şirketlerden biri haline gelen Slimwell, ülkemizde Türkiye’de olmayan yenilikçi ve son teknoloji cihazları getirmeye devam etmektedir.
Slimwell cihazları vakum, infrared, kolajen, ozon tedavisi, kromaterapi, aromaterapi ve birçok yeni teknoloji içeren Türkiye’de ilklerin markasıdır.

Slimwell Kozmetik Medikal ve Sportif Ürünler A.Ş. 2017 yılında dünyaca ünlü Dermakozmetik markası Casmara’nın Türkiye Distribütörü olmuştur. Türkiye çapında 400’den fazla klinik ve güzellik merkezinde hizmet veren Casmara, soyulabilir maskelerin mucidi olarak dünyada ün salmıştır. Özellikle, iğnesiz kırışık açma, derinlemesine cilt temizliği, cilt çizgilerinin yok olması gibi birçok önemli işlemi düzenli bakım protokolleri ile kısa sürede yok eden Casmara, dünya çapında 60’dan fazla ülkede hizmet vermektedir.

2016’dan bu yana cihazların satışı ile birlikte yatırım danışmanlığı konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır. Uzman eğitim kadromuz ile işletmelere cihazların entegrasyonunu sağlarken, aynı zamanda eğitimlerini de vermektedir.

Siz de yatırım yapmak için yeni ve sıradışı bir konsept arıyor, bu konuda güvenilir sektör profesyonelleri ile çalışmak istiyorsanız, Slimwell A.Ş tam size göre.

Randevu ve detaylı bilgi almak için bize 0216 369 1 369 numarasından ulaşabilirsiniz.