: +90 216 369 1 369

Cihazlar

  Hydroshape

  Hydroshape, suyun içinde bir bisikletin çok ötesinde, özellikle Avrupa ve ABD’de incelme, kilo kaybetme, selüliti yok etme, vücutt..

  DETAY

  Infrashape

  YENİLİKÇİ TEKNOLOJİSİ İLE Vakum Teknolojisi ve kızıl ötesi ışınları ile fark yaratan bir zayıflama cihazı! Yatay bisiklet düzeneğ..

  DETAY

  Couch Slimmer

  Couch Slimmer, egzersiz sonrasında rahatlamanız ve beyninize egzersizin bittiği sinyallerini vermeniz için tasarlanmış, özel tasar..

  DETAY

  Rollslimmer

  EŞSİZ TEKNOLOJİ 2.500 yıllık Uzakdoğu masajının günümüz teknolojisine uyarlanmış hali olan Roll Slimmer  kan dolaşımınızı arttırı..

  DETAY

  Aqua Slimmer

  Eşsiz Teknoloji Aqua Slimmer, vücuduzda ki fazlalıklardan rahatsız olanlar için benzersiz bir cihazdır. Son teknoloji aqua slimme..

  DETAY

  Body Slimmer

  Eşsiz Teknoloji   Body Slimmer, zayıflamak ve incelmek isteyenler için eşsiz bir fırsat sunuyor. Body Slimmer güncel t..

  DETAY

  Bodyshape

  Bodyshape, ileri teknoloji ile Avrupa Birliği’nde üretilmiş, yenilikçi ve eşsiz bir zayıflama ve incelme cihazıdır. Build­in koşu ..

  DETAY

  Rollshape

  2.500 yıllık Uzakdoğu masaj tekniğinin günümüz teknolojisine uyarlanmış hali olan Rollshape, kan dolaşımını hızlandırarak, üstün r..

  DETAY

  Activcouch

  ActivCouch, egzersiz sonrası rahatlama ve gevşeme haline geçmenizi sağlayan, beden ısısı ve bedensel rahatlama için en doğru pozis..

  DETAY

  Infrashape Horizontal

  Infrashape horizontal,  kızılötesi ışınları ve kolajen lambalarının yatay bir bisiklet etrafında tasarlandığı sıradışı ve devrimse..

  DETAY

  Ice Care Cryo

  Cryo Ice Care Dondurma Bakımı, kriyoterapi ve lokal kriyostimulasyon için 50 litrelik sıvı azot içeren hareketli, modern bir kriyo..

  DETAY